Ką gaminame ? Ar gaminame tik marškinėlius?

Ar gaminate bliuzonus ?

Mūsų svetaine www.spaudike.lt , kurioje matote pagrinde marškinėlius dažnai susilaukia klausimų:

*Ar gaminate tik marškinėlius su spauda?

*Ką dar galite pasiūlyti su užrašais?

*Ar gaminate įmonėms?

*Ar turite aprangą darbuotojams?

*Ar galite uždėti įmonės logotipą?

*Ar galite uždėti spaudą ant mūsų drabužių?

Tai atsakome, mes dirbame su vienais didžiausių drabužių tiekėjų, nuo kojinių, kurios gali būti su užrašu ar logotipu iki žieminių striukių darbui. Todėl tikrai nebūtina ieškoti savo drabužių, kurios tikėtina gausite tikrai ne urminė kaina. Tiesiog parašykite mums, o mes pateiksime pasiūlymą iškart su mūsų spauda ir nuimsime didelį vargą nuo Jūsų pečių.

 

Ar gaminame kepurėles su logotipu įmonėms?

Gaminame, kaip ir gaminame su vardais mokyklai ar darželiui (o jiems tai ypač spalvotų turime, vaikams, labai patinka ryškios spalvos) .

O gal su juokinga fraze tiesiog dovanai. ?

Kepurėlės itin populiarios užsakinėti norint neinvestuoti didelės sumos, bet papuošti darbuotojus per įmonės suvažiavimą , vakarėlį gamtoje ar įteikti prisiminimui.

Taipogi neneigsime, kad vasarą jos itin naudingos, o kepurėlė su Jūsų logotipu, kurią nešios prisidengdami nuo saulės ir pajūryje ir kaime kasant bulves. Tai puiki reklama bei matomumas, o jei dar kepurėlė su fraze, kuri kelia susidomėjimą? Tai tik privers pamačiusį susirasti jus ir pasidomėti. Todėl visada savo klientams siūlome, pagalvoti apie jas , kaip priedą prie bliuzono, striukės ar rankšluosčio.

O marškinėlių gaminimas?

Gaminame marškinėlius įmonių šventėmis, darbui ar dalyvaujant  parodoje. Visi norime būti matomi ir atpažinti , todėl logotipas kaip įmonės  vizitinė kortele, atkreips dėmesį ar įsimins klientui. Todėl labai svarbu pasirinkti spaudos būdą , pagal logotipą marškinėlių spalvą ar modelį. Vieniems polo marškinėliai tinka ir patinka , o kitiems ir paplūdimio maikutė yra tai ko reikia, nes jų gaminys tiesiog banglentės 😊 . Pasiūlyti turime daug modelių ir spalvų. Marškinėlių spalvų yra  24 o gal net daugiau 😊 kaip sakoma – visiems skoniams.

Bliuzonai

Dažnas užklausimas ypač atėjus šaltajam sezonui, ir ne tik aprengti darbuotojus, o papuošti kalėdiškai. Teko gaminti 27 bliuzonus, su skirtingais kalėdiniais užrašais, paveiksliukais ir frazėmis. Puošėsi viena baldų įmonė, puošėsi visą kalėdinį laikotarpį.. na ir kaip manot koks efektas buvo, klientams atėjus visi pikti dėdės sėdi su išsikvėpusiais elniais.

Tai akivaizdus pavyzdys kaip atmosferą ir nuotaiką galime sukurti tiesiog su paprasta apranga, kuri yra truputėlį paliesta spaudikės.lt. Turbūt, gal net įdomiausia derybų dalis , ta ilga diskusija su klientais ką.. ka padovanoti?

Ką užrašyti?

Kaip pateikti ?

Ir tu tiek įsijungi į debatus, kad pradedi pažinti ir Jona ir Anele is pardavimų skyriaus 😊 todėl neneigsiu, kad su daugeliu klientu liekame draugai, palaikom ryšį ir bendradarbiavimą ilgai.