Kai marškinėlius perka vyrai…

Kartais pokalbiai su klientais pasisuka ir taip…

Gal kad mūsų  darbo ‘’vizitinė’’ kortelė yra šmaikštumas, kaip ir mūsų didžioji dalis marškinėlių užrašų, kurie tinkami linksmai dovanai, nustebinti mamai, pasveikinti tėtį, ar griausmingai atšvęsti bernvakarį. O gal, kad toks charakteris mūsų ir dirbti prie Sodros langelio ne mums 🙂 (ten labai nuobodu)  o gal, kad visi norime ir laukiame paprasto supratingumo bendravime vieni iš kitų, mūsų dialogai su užsakovais nukrypsta gan įdomiai.

Ypač patinka bendravimas, su vyrais. Jiems gi dydžių lentelės ir išmatavimai lyg moterims varžtų pasaulis, kur mūsų akim vinis yra vinis, o medvaržtis yra medvaržtis… o jūs buvote kada varžtų skyriui ??? matėt kas ten darosi ? Ten atskiras mini varžtų pasaulis.

Vat pradėkim nuo to, kad pokalbis taip ir prasideda;

Man reikia marškinėlių žmonai..

Mmm taip..? kokia proga?

Mamos dienai.

Gerai, o užrašą marškinėliams numatę ar išsirinkę iš mūsų svetaines?

Ne, bet noriu kažką gražaus J (oi kaip nustebino, gi negražaus niekas nenori)

Tada seka išsiaiškinti, kiek vaikučių pabiručiu ta mama turi, kokie pomėgiai (nes kartais vietoj marškinėlių pasirenkame ir prijuostę su užrašu, ar namų dekorui pagalvė su linkėjimu) taip pasitardami išsirenkame užrašą, o kartais jį sukuriame bendrom jėgom ir tada prieiname prie sunkiosios dalies.

Tai koks gi marškinėlių dydis bus? (oi marškinėlių spalva tai praktiškai visų atsakymas: parinkite Jūs, man tiks viskas taip taip būtent JUMS, vyrai, tiks viskas (tėvo dienos proga dėl spalvų dilemų nebūna) o va moterims reikia žinoti, nes tarkim man geltona spalva ir geltoni marškinėliai prie veido netinka. Va netinka ir taškas 😀

Grįžtant prie dydžių

Žinokite, gal S dydis, arba L… tada įneši daug neaiškumo paaiškinus kad tarp S ir L dydžių yra toks M dydis J o tada paaiškinimai įgauna pagreitį, na žinote ji tokia nekūdutė , bet nėra stora… krūtinė tai pas ja nemaža, bet ji maža pati,na nėra aukšta …

juokinga?

NE – nuoširdu, pasakys www.spaudike.lt  J

Visada  tokie klientai užsisakantys individualiai yra patys pačiausi, ir smagiausia jie grįžta ir grįžta pas mus. O sugrįžę pasako : ai, prašoviau ana kart su dydžiu, bet dabar reikia mažesnės J tai įrodo, kad mes elgiamės ir vedame save teisingu keliu dirbdami Jums.

Aš supratau vieną, ne marškinėlių kaina, ne spalva, ar platus prekių asortimentas lemia mūsų verslo sėkmę, o nuoširdumas, paprastumas ir .. kas būdinga www.spaudikei.lt ŠMAIKŠTUMAS

p.s artėja mamos diena vyrai, išduosiu paslaptį, dydžiai (na tos raidelės) yra ant kaklo marškinėlių…

kitas P.s nesugalvokite pirkti apatinių, nes ten žymėjimas visai kitom abėcėlės raidėm prasideda, bet,,, jei sugalvosite, rašykite, pakonsultuosime ir tuo klausimu.