Kepurėlės ir marškinėliai su vardais

Nežinau kaip pas Jus, bet pas mus vaikų daiktai darželyje linkę dingti, slėptis ir negrįžti namo.   O jei vaiką iš darželio parveda tėtis, tai nustembi, kad salotinės kelnės tikrai ne tavo vaiko. Ir kyla noras užjausti tėčius ir save – auklėtoją. Ypač pirmi mėnesiai, kada rugsėjis chaosas galvoje tėvams ir vaikams, vardiniai marškinėliai darželio grupei, puiki išeitis visiems „susipažinti“.  Marškinėliai su vardais jau įsitikinome pasiteisino grupėje visame darželyje.

Vaikiški marškinėliai , su grupės piešinuku mažiausiems, grupės pavadinimu, zuikučiai ar meskučiai, ar net smalsučiams pritaikėm puikius paveiksliukus atspindinčius grupės pavadinimą. Arba tiesiog su vaiko vardu. Puiki išeitis ir sporto šventei. Margi ir spalvoti vaikai, jaučiasi komanda. Ir net rudeniop smagiai maunamės juos ant striukių, kad išsiskirtume rudeninėse šventėse. Todėl visada rekomenduoju tėvams imti didesnį dydį. O marškinėliai su darželio ar mokyklos logotipu puikiai reprezentuoja ir mokymo įstaigą.

Šiemet prie marškinėlių visai klasei, užsisakėme ir kepurėles. Saulėtomis dienomis tai neatsiejama apsauga  lauko pramogoms. Džiaugiamės gavę puikų pasiūlymą ir patarimus iš  www.Spaudike.lt . Nustebino spalvų pasirinkimas, gi žinot ką reiškia duoti vaikams (o ypač moterims – mamoms) rinktis ir prieiti vieningos nuomonės dėl spalvos.  Su didesniais vaikais bėdų nebuvo, norėjo būti vienodais marškinėliais ir vienodom vardinėms kepurėmis, o kadangi dar ir didžioji dauguma berniukų, tai pasirinko lietuvišką žalią sportišką spalvą.

Mažiausieji norėjo spalvų. Džiugu, kad mūsų norai neįtakojo kainos, padarėm sąrašą, kokios spalvos kuris vaikas nori, Spaudikė įgyvendino šį norą, ir neatrodė, kad jiems tai sukėlė papildomų rūpesčių, net keičiant marškinėlių spalvas kelis kart nesijautė, kad kantrybė derinant su mumis senka. Turėjome visą paletę spalvų, 24 marškinėlių spalvos, tikras džiaugsmas vaikams buvo rinktis ir baksnoti pirštu, o pamačius , kad draugė pasirinko kitą spalvą , vėl ir vėl apsigalvoti.

Mes pripratę, patys turime vaikų… žodžiai kurie atspindėjo ir profesionalumą ir požiūri į klientą (net jei klientui 5 metai) ir supratingumą, ką reiškia surinkti vieningą nuomone su 24 skirtingomis mamomis, man, atsakingai nupirkti naudojant bendrą biudžetą, ir taip pat supratingumą nes dėl  laiko stokos, tekdavo rašyti vakare ir nustebdavai kai po darbo matydavai atrašytus laiškus.

Kadangi ne pirmi metai bendraujame su šia įmone, nuoširdžiai džiaugiuosi, kad kiekvieną kart turi pasiūlyti kažką  naujo. Orientuojasi į naujus gaminius, modelius bei pasiūlymus ugdymo įstaigoms. Smagu stebėti tikrai puikios komandos augimą, profesionalumą ir meilę savo darbui.

Ačiū!