Pirkimo taisyklės ir sąlygos

Pirkimo taisyklės

Šios prekių pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau „Taisyklės“) yra dokumentas tiek Pirkėjui, tiek Pardavėjui nustatantis bendras teises bei pareigas, prekių įsigijimo bei apmokėjimo už jas sąlygas, prekių pristatymo ir grąžinimo tvarką bei šalių atsakomybę.

Pirkėjas, pateikdamas užsakymą patvirtina, kad sutinka tiek su Pirkimo Taisyklėmis, tiek su taikoma Privatumo politika. Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas internetinėje parduotuvėje suformavęs prekių krepšelį, pateikęs asmens duomenis, susipažinęs su Taisyklėmis ir Privatumo politika, paspaudžia mygtuką “Užsakyti”.

Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti, taisyti ar papildyti Taisykles, atsižvelgdamas į pasikeitusias pardavimo aplinkybes bei teisės aktų nustatytus reikalavimus.

 

Prekių grąžinimas

Užsakant prekes ir turint klausimų del tinkamo rūbo dydžio, modelio ar spalvų, visada pirmiausia kreipkitės el.paštu info@spaudike.lt arba telefonu +37065755754 , taip tikimės išsprendę kilusius klausimus, išvengsime galimus nesusipratimus ateityje. Bet jei nutiktų taip, jog jus pasiekus prekė yra nekokybiška – visada ją galima pakeisti į kitą arba gražinti pinigus.

Informuojame, jog Remiantis Europos Parlamento ir Tarybos direktyva 97/7/EB, 1997 m. gegužės 20 d., dėl vartotojų apsaugos,susijusios su nuotolinės prekybos sutartimis, Pirkėjas neturi teisės pasinaudoti galimybe atsisakyti sutarties, jeigu įgytos kokybiškos prekės buvo gaminamos pagal Pirkėjo specialiuosius nurodymus arba yra akivaizdžiai pritaikytos tam tikram Pirkėjui

Visi užsakymai yra gaminami pagal Pirkėjo nurodytus specialiuosius reikalavimus, todėl užsakyta prekė gali būti grąžinama tik dėl broko, užsakymo nurodymų neatitikimo ar pažeidimų, atsiradusių transportuojant prekę

 

Atsiskaitymas už prekes

 

Atsiskaitoma bankiniu pavedimu arba atsiimant pas mus ofise Gedimino g 47-402, Kaunas . Suformavus užsakymą, Jums bus atsiųsta sąskaita su pavedimo duomenimis. Užsakytas prekes prašome apmokėti per 24 valandas. Jei užsakymas apmokėtas, bet norite jį atšaukti, atšaukimas yra galimas tik tuo atveju, jei prekė dar nepagaminta. Pinigai grąžinami Jums per 7 d.d. iš grąžinamos sumos minusuojant banko taikomus pervedimo mokesčius (banko viduje 0,29 cnt., į kitus bankus-0,41 cnt.).

Jei už prekes moka kitas asmuo, BŪTINA pavedimo paskirtyje nurodyti užsakymo numerį arba užsakymą suformavusio asmens vardą ir pavardę.

 

 

Pristatymas ir apmokėjimas

 

Visus  www.spaudike.lt gaminius galime pristatyti visoje Lietuvoje, ar siuntimu į užsienį Jums patogiu būdu.

Užsakymą išsiųsime per  2-3 darbo dienas nuo pinigų įskaitymo į mūsų banko sąskaitą. Pristatymo laikas priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo.

Prekių pristatymo būdai, terminai ir kainos:

Lietuvos paštas:

Prekių siuntimas Lietuvos paštu trunka  2-4 darbo dienas.

Registruoto siuntinio kaina 2,50€. Siunčiame pirmenybiniu pastu.

 

LP EXPRESS arba Omniva :

Prekių pritatymas į paštomatus trunka 1-2 darbo dienas.  Siuntinio kaina 2.20 €. – 5.00 €. Kaina priklauso nuo siuntos dydžio.

Prekių pristatymas į Latvijoje  ir Estijoje esančius paštomatus kaina  nuo 7 eur.

Užsakymai, kurių suma viršija 100 eur, pristatomi nemokamai postomatu arba Lietuvos paštu.

Nurodant pristatymo adresą BŪTINA nurodyti pašto kodą! Negavus siuntos del netikslaus adreso , peradrasavimą ar pakartotinį siuntimą apmoka gavėjas, nesutikus, pinigai už prekę negražinami.

 

Gamyba ir terminai

 

Įprastai gamyba trunka 2-3 darbo dienas nuo užsakymo galutinio patvirtinimo. Jei del kokių aplinkybių prekės gamybos terminas ilgės, asmeniškai informuosime Jus el laišku ar skambučiu.